Feed on
Titulky
Články

MorGar

Pozice: Člověk pro všechno

Něco o sobě: Člověk starý jako metuzalém, takže na diskotéku už jít nemůže:(. Člověk, který pokud není s něčím spokojen, tak to neuvolní:). Člen Mnangačiči:). Člověk, který si rád přečte dobrou knížku, podívá se na dobrý film, rád chodí krmit zvěř:). Člověk, který si rád vymění na úrovni názory s druhým člověkem:). Člověk, který nemá rád lidi, kteří si o sobě myslí, že snědli veškerou moudrost světa:(. Člověk, který nemá rád fámy, pomluvy atd.:(.

Obdiv : Můj obdiv mají lidé, kteří jsou ochotni ztrácet svůj drahocenný volný čas s korekturami mých překladů, které někdy spíše připomínají automatický překladač:). Nenávidím lidi, kteří něco chtějí, a nejsou schopni si o to poprosit nebo přiložit ruku k dílu:(. Nenávidím neustálé kritizátory, kteří nic nedělají a jen kritizují:(. Takový lidé u mě nemají šanci.

Proč dělám zrovna to, co dělám: Chci přiložit ruku k dílu:). Myslím, že existuje stále hodně lidí, kteří se dívají na anime výhradně s českými titulky a neumí ani slovo anglicky. Rád bych, aby tahle skupina zprostředkovávala podobné zážitky:).

Díky Camparimu za příležitost se přidat k Shinsengumi-subs:).